Bądź elastyczny! Trek Domane 4.1 Compact. Festiwal #8

Wczoraj rano świat pożegnał wybitny kolarz Michele Scarponi, zwycięzca Giro dItalia z 2011 roku, ojciec 2. dzieci, mąż i główna siła zespołu Astana. Gloria victors!

Wiecie to już pewnie z naszego Facebooka, ale ignorancją byłoby nie umieścić takiej informacji tutaj, na stronie oficjalnej.

Przyszedł czas, by na naszym Festiwalu pojawił się prawdziwy wyjadacz asfaltu, kot wśród dwukołowych zaklinaczy tras, przyjaciel bruku i niemal bóstwo komfortu! Przed Wami... ... ... ... ... Domane 4.1 Compact!

Potrzeba roweru, na którym nie trzeba wyrzekać się przynależności do kręgowców? A może chcecie pojeździć po kocich łbach i sprawdzić, na ile was stać? Wszystko, czego potrzebujecie zapewni wam rozdzielacz IsoSpeed i widelec (zaprojektowany w tej samej technologii). Koła gotowe do jazdy bez dętek są o wiele wytrwalsze i pewniejsze, gdy zwykłe koło z dętką jest narażone na "dobicie" i... kapcia. Rower świetnie sprawdza się na długich treningach i podczas jazdy w górach, dzięki swojej geometrii pnie się pod same szczyty jak kozica!

A jeśli potrzebujecie dowiedzieć się więcej, to poniżej mamy specyfikację oraz – tak na zdrowy, chłopski rozum – co nam to wszystko da:

  1. Przekaż całą swoją energię rowerowi! Dzięki rozdzielaczowi IsoSpeed, karbonowej ramie z OCLV Carbon 400 Series i zastosowanej technologii Power Transfer Construction praktycznie cała twoja moc zamieni się w prędkość;
  2. Dobra rama potrzebuje dobrego osprzętu. Całkowita kontrola nad przełożeniami, wysoka jakość i przede wszystkim trwałość Shimano Tiagra sprawia, że w tej półce cenowej jest to jeden z najkorzystniejszych dla klientów wyborów. Mamy do dyspozycji 20 przełożeń, więc każdy znajdzie coś dla siebie;
  3. Bądź na bieżąco ze swoim treningiem, ćwicz jak zawodowiec i nie spuszczaj swojej formy z oka! Do Domanea 4.1 wystarczy zamontować DuoTrap i ćwiczysz jak zawodowiec;
  4. Jeszcze większa niezawodność maszyny i mniejsze ryzyko! System i blokada 3S Chain Keeper zatrzymają łańcuch równie łatwo jak betonowa ściana zatrzymuje samochód;
  5. Ciesz się profesjonalizmem i jakością, mając wszystko, czego ci potrzeba, by spełniać swoje rowerowe marzenia. Dostajesz na to gwarancję od Bontragera, który obsadził wszystkie dodatkowe komponenty, o których tu nie powiedzieliśmy.
i-trek-domane-4-1-compact-srebrny-zielony-2016